Hakkımızda

about

Hakkımızda

Dr. Atilla Alp, 1959 yılında Malatya’da doğmuştur.İlk ve orta öğrenimini ardından liseyi de Ankara‘da tamamlamıştır.1982 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarı ile mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Eğitim ve araştırma hastanelerinde de Plastik Cerrahi Uzmanı olarak başarılı hizmetler veren Dr. Atilla Alp; ABD, Japonya, Tayland, İngiltere, Fransa ve İtalya da plastik cerrahi kliniklerinde bir çok eğitim ve araştırma çalışmaları gerçekleştirmiştir.

30 Yılı aşkın meslek hayatında titiz, estetik açıdan güçlü, tasarımsal bakışa sahip, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, daha da önemlisi güler yüzlü yaklaşımı ile modern bir hizmet sunmaktadır.

Dr. Atilla Alp uzman kadrosu ile tedavilerinde estetik beklentiyi karşılayacak klinik ve laboratuvar altyapısı ile başarılı sonuçlar elde ederken, saç ekiminde doğal zarifliğe ulaşma prensibiyle Hairest saç ekimi merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Çağdaş ve bilimsel yaklaşımı ile aile sıcaklığını birlikte yaşayacağınız saç ekimi merkezimizde, dökülen saçlarınıza yeniden kavuşmanın verdiği mutluluk bizleri de en az sizler kadar gülümsetecek.