Yurtdışı Hastalarımız

Yurt Dışı Hastalarımız(Başta kullanılacak)

Türkiye’de estetik ameliyat olmaya karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra işlem günü gününüz belirlenir.

 

KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU

Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz.

 

ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON

Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra transferiniz gerçekleştiriliyor.

 

AYRINTILI MUAYENE

Hava alanından alınıp merkez ofisimize getiriliyorsunuz. Ayrıntılı bir şekilde saç analiniz yapılıyor ve fotoğraflarınız çekiliyor.Analiz sonrası operasyon ile ilgili detaylar belirleniyor.Operasyon randevunuz verildikten sonra sizi otelinize yerleştiriyoruz.

 

İŞLEM GÜNÜ

Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir.

 

İŞLEM SONRASI

Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel’e İstanbul Hairest’ten bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.

Sayfa sonunda kullanılacak

Doktorunuza Sorun

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

İletiniz

Fotoğraf Yükleme (Ön profil)

Fotoğraf Yükleme (Yan profil)

1-2min